امام جمعه کرمان: فرمایشات رهبری مسؤولیتم در کرمان را سنگین کرده است

امام جمعه کرمان گفت: خدا را شاکرم که رهبر معظم انقلاب اسلامی من را به عنوان یک سرباز پذیرفتند تا در دیار کریمان خدمت خود را ادامه دهم و آنچه ایشان در حکم‌شان بیان کردند و آنچه هم که به صورت خصوصی به بنده فرمودند بار مسؤولیت را سنگین کرده است.

حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی عصر دیروز  در شورای اداری استان کرمان به مناسبت تجلیل از خدمات ۴۰ ساله آیت‌الله سیدیحیی جعفری امام جمعه سابق کرمان با حضور آیت‌الله محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری اظهار داشت: آیت‌الله جعفری پشتوانه دینی و مذهبی شهر کرمان و عالمی انقلابی است که چهار دهه در سنگر نماز جمعه حضور داشته است.
وی بیان داشت: عاجزانه از آیت‌الله جعفری تقاضا دارم در همه صحنه‌ها ما را راهنمایی و کمک کنند و از علما، روحانیت، دانشجویان، نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، مدیران و همکاران آینده خود، نیروهای مسلح و رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه قدردانی می‌کنم.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان ادامه داد: از هیأت عالی‌رتبه‌ای که از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این مراسم حضور دارند هم تشکر می‌کنم.
علیدادی‌سلیمانی ابراز داشت: خدا را شاکرم که رهبر معظم انقلاب اسلامی من را به عنوان یک سرباز پذیرفتند تا در دیار کریمان خدمت خود را ادامه دهم و آنچه ایشان در حکم‌شان و آنچه هم که به صورت خصوصی به بنده فرمودند بار مسؤولیت را سنگین کرده است.
انتهای پیام/

نویسنده : 
تاریخ انتشار : آذر ۱۷, ۱۳۹۶
 

دیدگاههای کاربران

دیدگاهتان را بنویسید...