نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان: مسلمانان نسبت به تصمیم آمریکا در برابر قدس شریف سکوت نمی‌کنند

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه مسلمانان نسبت به تصمیم آمریکا در برابر قدس شریف سکوت نمی‌کنند گفت: به رسمیت شناختن پایتخت جدید اسرائیل توسط آمریکا نشان از کم آوردن در میدان عمل است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی امروز ظهر در خطبه‌های نماز جمعه کرمان اظهار‌ داشت: خداوند بر تمام اعمال و رفتار ما نظاره‌گر است.

وی با اشاره به اینکه باید با خودمان فکر کنیم که کدام رفتار ما با ضوابط دینی سازگاری ندارد گفت: باید با اعمال و رفتار خود باعث رضایت و خشنودی خداوند شویم.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه گاهی اوقات انسان دچار جهل مرکب می‌شود و فکر می‌کند رفتارهای ناشایستی که دارد، صحیح است افزود: بخش عمده‌ای از شرمندگی ما در روز قیامت از این نوع جهل است که در دنیا رفتارهای ناشایست به نظرمان صحیح آمده است.

وی با بیان اینکه بیماری روحی یکی از رفتارهای زشت و ناپسند است و آن رفتار متکبرانه است خاطر‌نشان کرد: تکبر یکی از جمله گناهانی است که خداوند در قرآن می‌فرماید دل انسان به‌واسطه این گناه مهر زده می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی با اشاره به اینکه خداوند به این گناه توجه خاص داشته و حساس است گفت: بعضی گناهان روح انسان را به آتش کشیده به‌طوریکه بدون آنکه صدایش شنیده شود، جان او را می‌گیرد.

وی با بیان اینکه گناه تکبر به‌گونه‌ای است که اگر تقویت شود، انسان در مقابل خداوند قرار می‌گیرد افزود: این گناه در هنگامی به سراغ انسان می‌آید که انسان از نعمت‌های خداوند بهره‌مند می‌شود و باید در این هنگام از خودمان مراقبت کنیم و شکرگذار خداوند باشیم.

امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه امروز روز حساسی است و مردم کرمان در محکومیت تصمیم رئیس جمهور آمریکا راهپیمایی می‌کنند تصریح کرد: آمریکا هر زمان که در میدان عمل کم آورده است توطئه‌های جدیدی را علیه مسلمانان طراحی می‌کند.

وی با بیان اینکه فتنه تکفیری‌ها توسط جبهه مقاومت خاموش شد و خشم آمریکا را در بر داشت گفت: آمریکا به دنبال آن است تا با این گونه تصمیم‌ها حاشیه امنی برای اسرائیل غاصب ایجاد کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه دعواهای قومی و قبیله‌ای راه‌اندازی می‌کنند تا اهداف خود را علیه مسلمانان اجرایی کنند افزود: به‌خدمت گرفتن برخی سران خائن عرب و ممالک اسلامی نیز در همین راستا است تا در جهان اسلام نفوذ پیدا کنند.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور آمریکا یک شخص دیوانه است و از یک چنین فردی انتظاری بیش از این نیست اظهار داشت: مشت محکمی که جبهه مقاومت به آنها زده است باعث این دیوانگی شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی با اشاره به معرفی خود به‌عنوان نماینده جدید ولی‌فقیه در استان کرمان گفت: از رهبر معظم انقلاب از اینکه اجازه سربازی در دیار کریمان را به بنده دادند، تشکر می‌کنم و امیدوارم در پیشگاه ایشان شرمنده نشوم.

انتهای پیام/

نویسنده : 
تاریخ انتشار : آذر ۱۷, ۱۳۹۶
 

دیدگاههای کاربران

دیدگاهتان را بنویسید...