۸۵۰۰ برنامه بزرگداشت چهل‌ سالگی انقلاب ‌در کرمان برگزار می‌شود

رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه ۸ هزار و ۵۰۰ برنامه در ایام دهه فجر در استان کرمان برگزار می‌شود گفت: مراسم نورافشانی شب ۲۲ بهمن در کرمان برگزار می‌شود.

 مهدی صدفی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر کرمان با عرض تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه هر کشوری در تاریخ خود روزهای مهمی دارد که مردم آن کشور آن را محترم و گرامی می‌دارند اظهار داشت: در تاریخ جمهوری اسلامی ایران گرامیداشت پیروزی انقلاب در راستای شعائر دینی ما است و ما این قیام را در دنباله قیام سیدشهدا(ع) می‌دانیم.

رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمان افزود: در مقطعی حضور داریم که دشمنان نظام با توسل به هر وسیله‌ای خواستار براندازی جمهوری اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه در این چند سال توطئه‌های بسیاری علیه نظام انجام شده که شهادت بسیاری از نخبگان و دانشمندان، بمب‌گذاری‌ها و به خاک و خون کشیدن مردم بی‌گناه ما از جمله این اقدامات است گفت: همان گونه که امام راحل، انقلاب را رهبری کردند و جلوی ظلم و ستم ایستادند مقام معظم رهبری نیز همان گونه این انقلاب را پیش می‌برند.

صدفی با اشاره به اینکه شورای سیاست‌گذاری و راهبردی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمان به ریاست حجت الاسلام و المسلمین علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان تشکیل شده است افزود: ۲۶ کارگروه زیر مجموعه ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور تمام نهادها شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه رعایت شئونات اسلامی، پرهیز از اسراف و دوری از برنامه‌های جناحی از جمله رویکردهای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است عنوان کرد: ۸ هزار و ۵۰۰ برنامه در قالب ۱۵۰ عنوان در سراسر استان اعلام ‌شده است که برگزار می‌شود.

رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه ویژه برنامه‌های کودکان، ورزشکاران، دانشگاهیان، فرهنگیان و مسابقات از جمله برنامه‌هایی است که در برنامه است گفت: برنامه نورافشانی شب ۲۲ بهمن و نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در پارک مادر از دیگر برنامه‌های این ایام است.

انتهای پیام/

نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۵, ۱۳۹۷
 

دیدگاههای کاربران

دیدگاهتان را بنویسید...