فرمانده سپاه استان کرمان:۷۰۰۰ نیروی جهادی در مناطق محروم استان کرمان خدمت‌رسانی می‌کنند

فرمانده سپاه استان کرمان با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قریب ۴۰ هزار پروژه را در کشور آغاز کرده است که حدود ۲۶۰ پروژه آن در استان کرمان است گفت: قریب ۷ هزار نیروی جهادی در سطح استان با شعار خدمت بی‌منت در مناطق محروم خدمت‌رسانی می‌کنند.

 سردار غلامعلی ابوحمزه امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر کرمان که در محل مصلی بزرگ امام علی(ع) برگزار شد با تشکر از حضور پرشور مردم کرمان در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: مردم ما با حضور خود در این روز پاسخ قاطعی به یاوه‌گویی‌های دشمنان نظام دادند.

وی با محکوم کردن حادثه تروریستی چند روز قبل تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اهل تعارف با کسی نیست و انتقام این خون‌های به ناحق ریخته را از مزدوران آمریکا و صهیونیست خواهد گرفت.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با یادآوری اینکه نخستین‌ کنگره شهدای استان کرمان در سال ۷۷ برگزارشد گفت: دومین کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان اسفند ماه امسال پس از ۲۰ سال برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ۵۸ محور از سخنرانی‌های مقام معظم رهبری در رابطه با شهدا جمع‌آوری شده و از این سخنرانی‌ها ۶ راهبرد برای کنگره شهدای کرمان برداشت شده و در دستور کار قرار گرفته است عنوان کرد: رویکرد امسال کنگره شهدا معرفی الگو در عرصه‌های مختلف است که مرجع آن وصیت‌نامه و زندگی‌نامه شهدا است.

ابوحمزه با بیان اینکه نهمین دوره نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و انقلاب اسلامی از تاریخ بیست و هفتم اسفندماه در کرمان در حسینیه ثارالله شهر کرمان آغاز می‌شود و برگزاری این نمایشگاه تا سوم اسفندماه ادامه دارد گفت: این نمایشگاه با حضور ۱۸۰ ناشر و در حدود ۲۰۰ غرفه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ویژه برنامه نمایشیماهی در خاکاز روز یکشنبه در مصلی بزرگ امام علی(ع) برگزار می‌شود افزود: این ویژه برنامه از ۲۸ بهمن‌ماه به مدت ۱۰ شب برگزار شده و در این نمایش سه عملیات کربلای چهار و پنج و والفجر هشت به نمایش گذاشته می‌شود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه سرکشی به خانواده شهدا و جمع‌آوری خاطرات آنها به صورت تصویر و کتاب از دیگر برنامه‌های کنگره است عنوان کرد: دومین کنگره شهدای استان کرمان از ۲۷ بهمن ماه با ویژه برنامه نمایشی فصل شیدایی در کرمان آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قریب ۴۰ هزار پروژه را در کشور شروع کرده است که حدود ۲۶۰ پروژه آن در استان کرمان است گفت: قریب ۷ هزار نیرو جهادی در سطح استان با شعار خدمت بی‌منت در مناطق محروم خدمت‌رسانی می‌کنند.

ابوحمزه با بیان اینکه تکمیل و تجهیز جهیزیه زوج‌های جوان از دیگر برنامه‌های کنگره است افزود: روز سه‌شنبه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه‌زهرا(س) جشن فاطمی در مصلی امام علی(ع) را خواهیم داشت و در ۱۰ مسجد مراسم عقد زوج‌های جوان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه وضعیت امروز جامعه خوب نیست و این برنامه‌ها بیشتر برای مردم محروم و مستضعف است گفت: بودجه این برنامه‌ها از توسط سپاه، استانداری و خیرین تأمین شده است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه قریب ۲هزار دانش‌آموز مستضعف از طریق آموزش و پرورش مشخص شدند افزود: پوشاک و لوازم‌التحریر آنها از طریق سپاه و آموزش و پرورش تأمین می‌شود.

انتهای پیام

نویسنده : 
تاریخ انتشار : بهمن ۲۶, ۱۳۹۷
 

دیدگاههای کاربران

دیدگاهتان را بنویسید...