۱۰۰ میلیارد تومان بدهی مالیاتی شرکت ذغالسنگ کرمان تهاتر شد

مدیرعامل شرکت ذغالسنگ کرمان با اشاره به اینکه ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی مالیاتی شرکت ذغالسنگ کرمان تهاتر شده است گفت: در سال ۹۸ قصد تجهیز معادن قبلی و راه‌اندازی محدوده‌های جدید معدنی در شرکت را داریم که ۳۰ درصد تولید ذغالسنگ کرمان را افزایش می‌دهد.

 یحیی صادقی امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه در مصلی بزرگ امام علی‌(ع) شهر کرمان با تبریک حلول ماه رجب و ولادت امام محمد باقر‌(ع) و بیان حدیثی از آن حضرت اظهار داشت: امام باقر‌(ع) فرمود شیعه حضرت علی‌(ع) کسانی هستند که برای زنده نگه  سامان مرتاض ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر کرمان با بیان اینکه ۳ هزار و ۲۰۰ نفر پرسنل در شرکت ذغالسنگ کرمان کار می‌کنند اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی و افراد حقیق و حقوقی حساب‌های شرکت ذغالسنگ کرمان را در زمان تحویل شرکت به بنده مسدود کرده بودند.

وی با اشاره به اینکه امروز با همکاری تمامی کارکنان اقدامات خوبی در این مجموعه انجام شده است عنوان کرد: در حال حاضر حقوق پرسنل شرکت ذغالسنگ کرمان به‌روز بوده و توزیع شیر در بین کارگران معادن زغالسنگ کرمان مجدد برقرار شده است.

مدیرعامل شرکت ذغالسنگ کرمان با بیان اینکه تمام پروانه‌های بهره‌برداری معادن شرکت ذغالسنگ کرمان تمدید و پنج محدوده معدنی جدید با ذخیره معدنی ۵۰ میلیون تن ذغالسنگ به شرکت اضافه شده و ۸ درصد تولید کنستانتره در شرکت افزایش پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه بخش اعظم بدهی مالیاتی شرکت ذغالسنگ که حدود ۱۰۰ میلیارد تومان بود تهاتر شده و املاک با ارزش ۱۷ میلیارد تومانی که از ید شرکت خارج شده بود با پیگیری‌های زیاد دوباره به شرکت برگشته است بیان کرد: از سیاسی‌کاری در شرکت ذغالسنگ با جدیت پرهیز کردیم و دلیل موفقیت شرکت نیز عدم سیاسی‌کاری و همت کارگران پرتلاش ما بوده است.

مرتاض با بیان اینکه در سال ۹۸ قصد تجهیز معادن قبلی و راه‌اندازی طرح‌های جدید و محدوده‌های جدید معدنی در شرکت را داریم گفت: برای فعالیت بیشتر دست یاری به سمت تمام مدیران استان دراز می‌کنیم و قصد داریم ۳۰ درصد تولید ذغالسنگ کرمان را افزایش داده و ۴۰۰ نفر نیروی جدید را به‌کارگیری کنیم.

وی با اشاره به اینکه افزایش قیمت ذغالسنگ در سال جاری یکی از موفقیت‌های بسیار خوب ما بود افزود: از مدیران استان تقاضا دارم بدون در نظر گرفتن جناح سیاسی به افراد کارها را واگذار کنند و نتیجه خوب آن را ببینند چرا که در سیاسی‌کاری هیچ نتیجه‌ای نیست و تنها مردم ضرر می‌کنند.

انتهای پیام/

نویسنده : 
تاریخ انتشار : اسفند ۲۴, ۱۳۹۷
 

دیدگاههای کاربران

دیدگاهتان را بنویسید...