فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش : دشمنان نظام از سپاه پاسداران در منطقه ضربه‌های بدی خورده‌اند

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش با بیان اینکه دشمنان نظام از سپاه پاسداران در منطقه ضربه‌های بدی خورده‌اند گفت: آمریکا و استکبار به این دلیل امروز خواستار خدشه‌دار کردن دستاورد انقلاب اسلامی هستند اما کور خوانده‌اند.

امیر سرتیپ مهدی معمارباشی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی تمام معادلات دشمنان را برهم زد و این مسئله باعث شد که از همان ابتدا دست به دسیسه‌هایی علیه نظام بزنند.

وی با بیان اینکه امام راحل و همراهان ایشان خط بطلانی بر نقشه‌های دشمن از جمله نقشه انحلال ارتش کشیدند یادآور شد: اگر در هشت سال دفاع مقدس پیروزی بدست آوردیم به‌دلیل این بود که بزرگ مردانی را در بدنه خود داشتیم.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: در دوران هشت ساله دفاع مقدس ارتشیان جمهوری اسلامی ایران در کنار دیگر رزمندگان به دفاع از کشور پرداختند و وحدت، همدلی و همراه همه نیروهای مسلح و مردم در کنار هم باعث پیروزی ایران شد.

وی با اشاره به اقدامات و موفقیت‌های ارتش در سال‌های پس از انقلاب تاکنون گفت: ساخت انواع نفربرها، وسایل مخابراتی برای جنگ الکترونیک و بمب‌افکن‌ها مانند جنگنده صاعقه که به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد از جمله اقدامات ارتش است.

معمارباشی با بیان اینکه امروز امن‌ترین فضای کشورهای منطقه را جمهوری اسلامی ایران دارد افزود: ارتش همواره در وقایعی مانند سیل اخیر در کنار مردم حضور داشته است و کمک مردم بوده است.

وی با اشاره به اینکه ساخت انواع پدافند غیرعامل و تجهیزات آن در کشور از دیگر اقدامات ارتش است بیان کرد: بیش از۲۰۰هزار قاری و معلم قرآن را در ارتش در حوزه عقیدتی آموزش داده‌ایم.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به نقشه‌ها و کارهای شومی که دشمن به تازگی انجام داده است گفت: قراردادن نام سبزجامگان سپاه پاسداران در لیست تروریسم جهانی از جمله این اقدامات بوده است.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی از سپاه پاسداران در منطقه ضربه‌های بدی خورده‌اند تصریح کرد: آمریکا و استکبار به این دلیل است که امروز خواستار این هستند تا دستاورد انقلاب اسلامی را خدشه‌دار کنند اما کور خوانده‌اند.

انتهای پیام/

نویسنده : 
تاریخ انتشار : فروردین ۲۳, ۱۳۹۸
 

دیدگاههای کاربران

دیدگاهتان را بنویسید...