مسئول بسیج کارمندی استان کرمان:میز خدمت جهادی هر هفته در استان کرمان برگزار می شود/مسئولین پاسخگوی سوالات و مشکلات مردم خواهند بود

مسئول بسیج کارمندی استان کرمان گفت : میز خدمت جهادی از ابتدای سال جاری در مصلاهای مرکز استان و شهرستان ها هر هفته با دعوت از یکی از ادارات، دستگاه ها و مدیران مربوطه و معاونین آن ها در نماز جمعه برگزار می شود.

جواد جلالی مسئول بسیج کارمندی استان کرمان در گفتگو با روابط عمومی ستاد نماز جمعه کرمان در رابطه با برگزاری میز خدمت در استان اظهار داشت: با توجه به فرمایش حضرت امام (ره) مردم ولی نعمتان انقلاب هستند بنابراین سازمان بسیج کارمندان با سازماندهی و اعزام تیم های تخصصی ترکیبی از مسئولین ادارات در مساجد موجبات اخذ تصمیمات لازم و اقدامات متناسب برای رفع محرومیت ها را میسر می گرداند .
وی در خصوص اهداف برگزاری میز خدمت گفت : محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مردم در مساجد حاشیه شهرها، روستاها و مناطق محروم در قالب گروه های جهادی با حضور روسا و مدیران دستگاه های اجرایی و همچنین افزایش مقبولیت و کارآمدی نظام اداری با افزایش رضایتمندی مردم از جمله اهداف برگزاری میز خدمت است.
وی خاطر نشان کرد : نقش و جایگاه مساجد با ارائه ی میز خدمت و رفع محرومیت در راستای طرح اعتلاء بسیج پررنگ می شود و مسئولین در میز خدمت دیدار چهره به چهره با مردم دارند و تلاششان در جهت برطرف نمودن مشکلات بیشتر می شود .
مسئول بسیج کارمندی استان کرمان با بیان این که میز خدمت به منظور تحقق یافتن بخشی از مطالبات مردمی در حوزه های مختلف خدمات رسانی انجام می دهد، ابراز داشت: برگزاری میز خدمت سبب افزایش کارآمدی و بهره وری نظام اداری، افزایش رضایتمندی مردم و ارباب رجوع و همچنین افزایش محبوبیت و منزلت مسئولین نظام اداری کشور می شود .
جلالی ادامه داد: میز خدمت جهادی از ابتدای سال جاری در مصلاهای مرکز استان و شهرستان ها هر هفته با دعوت از یکی از ادارات، دستگاه ها و مدیران مربوطه و معاونین آن ها در نماز جمعه برگزار می شود.
وی اضافه کرد: مسئولین هر هفته بعد از اقامه نماز جمعه پاسخگوی سوالات، موضوعات و مشکلات مردم و نمازگران محترم خواهند بود .
مسئول بسیج کارمندی استان کرمان تاکید کرد: برنامه های میز خدمت طبق یک جدول زمان بندی مشخص به دستگاه ها ابلاغ و سازمان بسیج کارمندان نیز به عنوان هماهنگ کننده اجرای این برنامه با همکاری ستاد اقامه نماز مرکز استان و حوزه های بسیج ادارات در شهرستان ها برگزار می شود.
جلالی توضیح داد: علاوه بر مرکز استان در شهرستان های زرند، رفسنجان، سیرجان،جیرفت و بم میز خدمت برگزار می شود و در سایر شهرستان ها نیز در حال هماهنگی هستیم تا طبق برنامه زمانبندی بعد از اقامه نماز جمعه میز خدمت داشته باشیم .
وی در پایان اظهار داشت: امیدواریم با برگزاری میز خدمت جهادی در مرکز استان و شهرستان ها شاهد برطرف شدن بخش عمده ای از مسائل و مشکلات مردم در حوزه ادارات و دستگاه های اجرایی باشیم .

انتهای پیام/

نویسنده : 
تاریخ انتشار : خرداد ۹, ۱۳۹۸
 

دیدگاههای کاربران

دیدگاهتان را بنویسید...