مسئول ستاد نماز جمعه کرمان : ۷۰۰ میلیون تومان به ستاد نماز جمعه کرمان کمک شد

مسئول ستاد نماز جمعه کرمان با اشاره به اینکه در بازه زمانی یک سال گذشته ۷۰۰ میلیون تومان به ستاد نماز جمعه کرمان کمک شده است، گفت: تا سال آینده شاهد پیشرفت خوبی در فاز دوم مصلی کرمان خواهیم بود.

حجت‌الاسلام مهدی عربپور امروز صبح و در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز عید فطر در مصلای بزرگ امام علی(ع) شهر کرمان با تبریک فرا رسیدن عید فطر به نمازگزاران اظهار داشت: طبق روال سال‌های گذشته گزارش عملکرد ستاد نماز جمعه و وضعیت مالی و هزینه‌ای مصلی ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه درآمدهایی که مصلی با آن اداره شده و توسعه پیدا می‌کند عمدتا از سه منبع تامین می‌شود، عنوان کرد: کمک‌های مردمی، کمک‌های خیرین و بودجه‌های دولتی و کمک‌های برخی نهادها و شرکت‌ها این سه منبع است.

مسئول ستاد نماز جمعه کرمان با اشاره به اینکه در بازه زمانی عید فطر سال گذشته تا امسال قریب به ۷۰۰ میلیون تومان در این سه بخش به ستاد نماز جمعه کرمان کمک شده است بیان کرد: از این میزان ۲۶۵ میلیون تومان کمک مردمی بوده است.

وی با بیان اینکه از این پول بخشی هزینه سیستم صوتی مصلی برای ارتقای و بهبود کیفیت صوت آن شده است گفت: ۳۵۰ میلیون تومان در این حوزه هزینه شده.

عربپور با اشاره به اینکه بخشی از کمک‌های انجام شده به مصلی کرمان برای خرید مصالح جهت فاز دوم مصلی کرمان هزینه شده است افزود: براساس تفاهم‌نامه‌ای که امضا شده تا سال آینده شاهد پیشرفت خوبی در فاز دوم مصلی کرمان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه بخشی از این درآمدها هم هزینه جاری مصلی شده است تاکید کرد: خدمتگزاران در نماز جمعه عمدتا افتخاری است و از این محل کسی پولی دریافت نمی‌کند و تمامی کمک‌های انجام شده به مصلی هزینه خود مصلی می‌شود.

مسئول ستاد نماز جمعه کرمان با اشاره به اینکه با تشکر از همه اعضا و نهادهایی برای برپایی مراسم و مناسبت‌ها در طول سال همکاری دارند عنوان کرد: در سال ۵۳ تا ۵۴ هفته نماز جمعه نماز، برگزاری نمازعید فطر و برگزاری شب‌های قدر از جمله برنامه‌هایی هستند که برای برگزاری آنها نیازمند همکاری و هماهنگی‌های زیادی هستیم.

وی با عنوان اینکه بیش ۲۰۰ نفر با ستاد نماز جمعه کرمان همکاری دارند بیان کرد: اعضای ستاد نماز جمعه کرمان، انتظامات، پشتیبانی و فرهنگی و مسئولان استان تلاش زیادی دارند تا مردم در مناسبت‌ها و مراسم مختلف حضور بی‌دغدغه‌ای داشته باشند که جای تشکر دارد.

انتهای پیام/

نویسنده : 
تاریخ انتشار : خرداد ۱۵, ۱۳۹۸
 

دیدگاههای کاربران

دیدگاهتان را بنویسید...