آئین نکوداشت امام جمعه سابق کرمان با حضور ‌سرلشکر سلیمانی ‌آغاز شد

آئین نکوداشت آیت‌الله جعفری امام جمعه سابق کرمان با حضور حجت‌الاسلام محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری و سرلشکر سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در کرمان آغاز شد.

آئین نکوداشت آیت‌الله جعفری امام جمعه سابق کرمان با حضور حجت‌الاسلام محمد محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری و سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کرمان آغاز شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، محمدجواد فدایی استاندار کرمان، علیرضا رزم‌حسینی استاندار خراسان‌رضوی و استاندار سابق کرمان، نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی، موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان، فرماندهان نظامی و انتظامی و دیگر مسئولان استانی نیز حضور داشتند.

مهدی صدفی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اهداف برگزاری این آئین در کرمان اظهار داشت: جامعه اسلامی ما همواره مدیون شخصیت‌ها و عالمان بزرگی است که در راه توسعه و ارتقای فرهنگ اسلامی جامعه و معارف الهی و دفاع از کیان اسلامی و کرامت انسانی تلاش و مجاهدت کرده‌اند.

وی بیان کرد: آیت‌الله سیدیحیی جعفری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه سابق کرمان بیش از ۵۰ سال در دفاع از آرمان‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری، ترویج خوبی‌ها و ارزش‌ها، دفاع از کیان اسلامی و محرومان جامعه همراه با ساده‌زیستی و مردم‌داری و با صدق و صفا مجاهدت کرده است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان افزود: در این آئین از تعدادی آثار و تولیدات فاخر از جمله مستندی از زندگانی پر برکت آیت‌الله جعفری و نشر یک عنوان کتاب و نمایشگاهی از عرصه‌های مختلف زندگی ایشان رونمایی خواهد شد.

انتهای پیام/

نویسنده : 
تاریخ انتشار : مرداد ۵, ۱۳۹۸
 

دیدگاههای کاربران

دیدگاهتان را بنویسید...