معاون استاندار کرمان :تلاش و خلاقیت در تولید، توطئه دشمن را بی اثر می کند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با بیان اینکه دشمنان قسم خورده این نظام با تحریم های ظالمانه می خواهند اقتصاد ما را فلج و روح، روان، ایمان و عزم ما را دچار تزلزل کنند اظهار داشت : با ابزار تلاش و خلاقیت در رونق تولید می توان توطئه های دشمنان را خنثی کرد.

محمدصادق بصیری در سخنرانی پیش از خطبه هانی نماز جمعه این هفته شهر کرمان در مصلی امام علی (ع) با گرامیداشت هفته دولت افزود: شهیدان رجایی و باهنر دارای اخلاق و رفتاری مشابه بودند و هر دوی آن ها خودشان را برای مردم وقف کردند و برای مسائل مردم کوتاه نمی آمدند و سلوک این شهدا باید سرلوحه کار مدیران برای برون رفت از وضع موجود و موفقیت در جنگ اقتصادی قرار گیرد.

به گفته بصیری در آن زمان با همه فشارها و تنش های سیاسی که به شهید رجایی وارد می شد اما ایشان با سعه صدر با مسائل روبرو می شد و ایستادگی شگف انگیز از خود نشان می داد.

معاون سیاسی  امنیتی استانداری کرمان با بیان اینکه وحدت نظر بین شهید باهنر و رجایی وجود داشت بیان کرد:  شهید رجایی تمام کارها و مسائلی که می خواست انجام دهد با شهید باهنر در جریان می گذاشت.

بصیری با بیان اینکه هدف دشمنان این نظام از ابتدا تاکنون این بوده که به اصل نظام آسیب برسانند تصریح کرد: دشمنان قسم خورده ما به جایی نرسیده و نخواهند رسید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی  استانداری کرمان با بیان اینکه دشمنان این نظام  قصد دارند که خاورمیانه و خلیج فارس را از امنیت بیندازند گفت: اگر امروز نقش ایران نبود؛ کشورهای سوریه، عراق و منطقه در محاصره اسرائیل قرار می گرفتند.

بصیری با بیان اینکه برای عبور از دشواری ها باید مقاومت کرد افزود: در سال رونق تولید باید با ابزار تلاش و خلاقیت در تولید توطئه های دشمنان را خنثی کرد.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه با همه توطئه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی به خوبی ایستاده و آینده خوبی هم خواهد داشت گفت: امنیت پایداری در سطح استان کرمان که پیشانی امنیت شرق کشور است با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروهای نظامی و انتظامی وجود دارد و اجازه نمی دهند کوچکترین تحرکی علیه امنیت موجود و پایدار در استان به وجود آید.

بصیری با بیان اینکه در شاخص های فرهنگی استان نیز اقدامات ارزشمندی انجام شده است خاطرنشان کرد: کار فرهنگی کاری فراگیر و مهم است و همیشه و حال، جنس، شخص، سن و سال نمی شناسد.

معاون سیاسی استانداری کرمان کاهش نرخ تورم، افزایش ۴۵ درصدی بومگردی، رشد ۶۰ درصدی کشت گلخانه ای، رشد ۵۴ درصدی ارزش افزوده در صنعت، بهره برداری از نیروگاههای خورشیدی، توسعه مراکز درمانی، افزایش تعداد بیمه شدگان تامین اجتماعی و افزایش تولید واحدهای راکد و نیمه فعال استان را از جمله اقدامات انجام شده در دولت تدبیر و امید در سطح استان عنوان کرد.

وی یادآور  شد : برای تحکیم و تقویت بنیان خانواده ها قرارگاه  خانواده و فضای مجازی با رویکرد تحکیم بنیان خانواده در کرمان کار خود را آغاز کرده است.

نویسنده : 
تاریخ انتشار : شهریور ۸, ۱۳۹۸
 

دیدگاههای کاربران

دیدگاهتان را بنویسید...